ÖRGÜLER

Afrika Örgüsü (Box Braid): İstenilen incelikte ve renkte örülerek, sentetik saç ilavesiyle de iyice uzatılarak yapılan bir üçlü örgü çeşitidir. Kullanım süresi 3-6 aydır. Yapım süresi yaklaşık 8 saat sürmektedir. Saça herhangi bir zararı olmayan kullanımı kolay bir saç modelidir.

 

Cornows (Balık Sırtı): İstenilen incelikte ve renkte sentetik saç ilavesiyle de uzatılarak saç derisine yapışık şekilde yapılan bir örgü çeşitidir.

Afro (Afrika Dalgası): Kendi saçlarımızı örgü yaparak gizledikten sonra sentetik dalgası saçların tığ yardımı ile kendi saçımızdaki örgülere takılarak yapılan bir işlemdir. Renk ve yoğunluk isteğe göre yapılabilmektedir. Kullanım süresi en fazla 2 aydır. Yapımı 4-5 saat sürmektedir.

Twist (Burgu): İstenilen incelikte ve renkte örülerek, sentetik saç ilavesiyle de iyice uzatılarak yapılan bir ikili örgü çeşitidir. Kullanım süresi 3-6 aydır. Yapım süresi yaklaşık 8 saat sürmektedir. Saça herhangi bir zararı olmayan kullanımı kolay bir saç modelidir.

 

Rasta: İstenilen incelikte ve renkte, sentetik saç ilavesiyle de iyice uzatılarak tığ ile saçların birbirine geçirilmesi şeklinde yapılan bir modeldir. Saçlar uzadıkça dipten bakımı yapılması gerekir. Kullanım süresi sizin istediğinize göre bakım ile uzatılabilir. Açtırmak istediğinizde saçınızın dipten kesilmesi gerekir.